Plan wykonany

... choć tradycyjnie nie obyło się bez problemów. Do Siemkowic 3-go września przyjechała drużyna LZS-u Trębaczew. Zespół dobrze znany, ale równie nieprzewidywalny. Dowodem może być wynik osiągnięty w pierwszej kolejce w Ożegowie, gdzie goście podnieśli się z 0:2 i przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę, wygrywając ostatecznie 3:2.

Na mecz stawiło się aż 20 graczy(!) co dodatkowo motywowało miejscowych zawodników. Mając taki komfort w wyborze składu, każdy musiał dać z siebie 110%, bo na ławce czekał równie dobry zmiennik. Ostatnie mecze z Trębaczewem obfitowały w bramki... jak było tym razem?

GKS Siemkowice 6:2 LZS Trębaczew
Skład: Kolanek - Ryś (65 Werner), Grzesik D., Góra, Jeż - Uryszek, Janik (60' Dolata), Łukomski D. , Zarzycki (46' Dąbrowny) - Gebel  , Łukomski S.