Zwycięstwo na trudnym terenie

GKS Siemkowice w niedzielę podejmował na wyjeździe drużynę LZS Staw. Gospodarze na własnym boisku mieli komplet punktów i imponujący bilans bramkowy 20:2.

Przed spotkaniem domyślaliśmy się, że będzie to trudne spotkanie, ale kiedy już dotarliśmy na miejsce, byliśmy o tym przekonani. Wystarczyło spojrzeć na boisko - wąskie, krótkie. Tuż za bocznymi liniami boiska - z jednej strony budynek i betonowy słup, zaś z drugiej górka, co by przypadkiem piłka nie wyszła na aut. Totalne zaskoczenie i jedno z najtrudniejszych najgorszych boisk w lidze. Ale obie drużyny miały takie same warunki, więc zdecydować miały czysto piłkarskie umiejętności.

GKS pewnie wygrywa spotkanie i odskakuje drużynie gospodarzy w tabeli już na 4 punkty. Aktualnie zajmujemy 3 pozycję ze stratą 4 punktów do lidera z Radoszewic, który w najbliższej kolejce pauzuje. Nasza drużyna natomiast zmierzy się na własnym boisku z rezerwami Zawiszy Pajęczno i inny wynik niż zwycięstwo będzie uznawany za sporą niespodziankę. Ale w B klasie nie ma już słabych mocnych drużyn, zatem każdy może wygrać z każdym ;).

GKS Siemkowice 4:1 LZS Staw
bramki: Sebastian Łukomski, Kamil Grzesik, Dawid Łukomski, Piotr Gebel

skład: Kolanek - Dąbrowny, Grzesik D., Góra, Jeż - Łukomski D., Łukomski M., Lont, Strąk (60' Gebel)- Grzesik K. (80' Wodzyński), Łukomski S.